Office 365 pro žáky 

Pro žáky naší školy jsme vytvořili školní účty Microsoft 365. Díky těmto účtům mají žáci své školní e-maily, aplikaci Teams, která je nápomocná při distanční výuce,  kancelářský balík Office a řadu dalších aplikací. Přístupové údaje obdrželo vaše dítě od třídních učitelek.  Při prvním přihlášení si změníte heslo.

Postup pro přihlášení do účtu:

  1. navštivte stránky www.zsnedabyle.cz
  2. na horní liště klikněte na Office 365
  3. zadejte přihlašovací údaje
  4. změňte heslo 

Aplikaci Outlook (e-mail)  a Teams (zadávání úkolů při distanční výuce) lze stáhnout do mobilu nebo počítače.

Školní účty a e-maily slouží pro komunikaci žáků (rodičů) s učiteli a se školou. V případě zneužívání těchto e-mailů nebo účtů budou smazány včetně svého úplného obsahu a to bez jakéhokoliv nároku na data či duševní vlastnictví.